Pope´s Ass - label

NEWS!!!Pope´s ass
vznikla pro zastřešení všech mých letitých aktivit začátkem roku 2009. Zejména pro festival Pallasit a další akce, které občas dělám. Dál se občas podílím na vydávání různé hudby (hlavně vinylů) a podporuji i všemožné aktivity spojené s touhle naší podzemní kultůrou. Podporovat a podílet se je možné i na nemožném - klidně se ozvěte... Vše, co se mot
á kolem HC/punku, grindcoru, fastcoru, crustu, d-beatu, noisu ale i různé undergroundové alternativy a podobných směrů, případně i dalších aktivit je tu vítáno... Má podpora záleží na momentální situaci a samozřejmě na tom, jak se mi ta která věc zamlouvá. Vším tím je prolezlá myšlenka D.I.Y. a odporu proti náckům, rasistům a xenofobům.
Další aktivitou je kompletování databáze česko - slovenských rockových vinylů po roce 1993.
Také zde najdete trochu historie undergroundu z Posázaví, Kutné hory atd.. zjistil jsem že se na to rychle zapomíná a tak se budu snažit o zachycení a zpracování těchto informací.
Koncem roku 2015 se podařilo získat do svých spárů hospodu Pallasit a tak se většina aktivit od roku 2016 dá očekávat právě kolem tohoto projektu.
A proč ten název, ptá se hodně z vás - jsem totálně alergický na jakékoliv projevy sympatií s různými náboženskými skupinami ve spojení s jakoukoliv agitací, nebo dokonce s vnucováním těchto blábolů ostatním! A tak jsem to prostě chtěl nějak (s provokací) promítnout i do názvu a loga. Rozmýšlel jsem mezi touto a antifa tématikou (což je pro mě stejně důležité), ale dospěl jsem k tomu, že antifa motivů a aktivit je všude spousta, kdežto odporu k náboženským uskupením je pomálu! Ikdyž k sobě nemají daleko!
Fuck off všechny církve i všichni černoprdelníci !!! Myslete a žijte si jak chcete, ale nic nám nevnucujte !!!                
Fuck off!! nazi vylízanci!!  Fuck off!! všem zkurveným rasistům a xenofobům!!

Pope's Ass created in 2009 as a framework for all  years of my activity.  Especially for the festival Pallasit and other events, which I sometimes do. It will  be continued  occasionally involved in the issue of where various records and will support activities associated with this underground of our culture, which is extensive, unfortunately sometimes too fragmented.To  promote and participate is possible in  impossible things too - let us  know ... Everything is welcome, what is spinning around the HC / punk, grindcore, fastcore, crust, d-beat, noise and similar directions..... small D.I.Y. label from Czech Republik / Europe.
Another activity is assembling of a database of Czech - Slovak rock vinyl after 1993.
To is here history of underground music from Zruc nad Sazavou and region Posázaví.
And why the name, many of you can ask - because of fuck off all religions and the Church! We stand opposed to all organized religions!!!
Fuck off nazi, xenophobic, racist idiots!!!


Pope's Ass Released