Links

Scéna, svobodná společnost, antifašismus atd.
A news http://www.scoop.it/t/a-news
A-Punk http://www.a-punk.cz/
Anarchist black cross http://www.anarchistblackcross.cz/
Anarchistický cestovní průvodce http://www.punx.cz/
Antifénix http://antifenix.noblogs.org/
Alerta http://alerta.cz/
Antifa http://www.antifa.cz/
http://anticopyright.antifa.cz/
Black blog sk blackblog.sk
CSAF http://www.csaf.cz/
Czechcore http://www.czechcore.cz/
Chyba crew http://chyba.a-punk.cz/
DIYcore http://www.diycore.net/
fanziny (skeny starých zinů) http://issuu.com/markofshame
FNB http://jmz.ecn.cz/
GNWP http://www.gnwp.cz/
Hardcore sk http://www.hard-core.sk/novinky.php
ideozločin http://www.ideozlocin.cz/
Kids and Heroes magazín http://www.kidsandheroes.com/novinky/
Centrum Klinika  http://klinika.451.cz/
Komunikace http://komunikacezine.wz.cz/
Mangel Crusties http://www.mangelcrusties.sk/
Marast  http://marast3.tumblr.com/    http://marast.blog.com/  http://punxpiknik.utrum.cz/
Marast archiv - ziny Marast, fotky, plakáty.. www.marast.unas.cz
Milada squat http://www.milada.s.cz/
Music For Liberation http://musicforliberation.com/
Muzika Komunika http://muzika-komunika.blogspot.cz/
Periferia http://www.periferia.cz/
Prasopal http://www.prasopal.sk/
Punk gen www.punkgen.sk
Raw zine http://rawezin.wgz.cz/
Sopel - underground pages http://www.sopel.freemusic.cz/news/news.html

CZ&SK D.I.Y. punk musick, archive of czech and slovak diy hardcore/punk records. mainly demos and old records.: http://cz-sk-diy-punk.blogspot.cz/

Labels, distros - Cz&Sk
Aback distro, records http://abackdistrorecords.blogspot.cz/
Atomic vision productions http://atomicvisionprods.blogspot.com/
Bizarre Leprous http://www.bizarreleprous.cz/
Crystal productions www.crystalprod.cz
Damage Done records http://www.damagedonerecords.com/
Day After http://www.dayafter.cz/
Dead Heroes  http://deadheroeslabel.blogspot.com/  http://www.deadheroes.cz/
Dead Roe label http://www.deadroelabel.estranky.sk/
Dog Lovers Records http://www.dogloversrecords.net
Dog Bless You records http://dogloversrecords.net/dogblessyou/
Doomentia records http://www.doomentia.com/
Drugs Kill Your Mind http://dkym.chewing-gum.cz/
Emergency http://www.emergency-rec.cz/ oblečení
Epidemie records http://www.epidemie.cz/cz/
Exit productions http://www.rabies.wz.cz/exitprod.html
Gasmask http://www.maskcontrol.com/
GRF records http://www.grfrecords.estranky.cz/
Guerilla records http://www.guerilla.cz/ , tudy se dostanete i na Mašurky
Hardcore Attack http://hardcoreattack.blog.cz/ , http://www.hardcoreattack.eshop-zdarma.cz/
Harsh Sound Company http://hsc.webnode.cz/
Hirax records http://www.hiraxrecords.sk/
Indies rec http://www.indiesrec.eu/
Insane Society http://www.insanesociety.net/
Instinct records & booking agency http://instinct.czechcore.cz/cgi/sonic.cgi
Khaaranus productions http://khaaranus.wz.cz/
Lecter music http://www.lecter-music-agency.cz/cs/
Library Of Hellfire Goods prod. http://www.libraryofhellfiregods.com
Lokal rekorc http://www.lokalrekorc.cz/
Malárie http://malarie.eu/
Maťa http://www.mata.czweb.org/  hudba, knihy, odkazy na Zelený tulipán, Magorovo vydří...
Maximum Underground http://www.maximum.cz/
Minority records http://www.minorityrecords.com/
Miruus Levyt http://www.miruuslevyt.cz/
Misanthrope records http://www.dobrynapad.cz/misanthroperecords/news.asp
Monster Nation http://www.monsternation.cz/
My Sleeping Cat http://mysleepingcat.wordpress.com/
Mýtina http://mytina.ascarid.cz/
Napalmed distribution http://distribution.napalmed.cz/
Nasphyr Personal Demon rec http://www.nasphyr.cz/
Nuclear madness  http://nuclearmadnessrecords.cz  www.nuclearmadness.wz.cz
Obscene productions http://www.obscene.cz/
Papagájův hlasatel http://www.phr.cz/
Phobia records http://www.phobiarecords.net/  http://www.insanesociety.net/phobia/
Pigeon shit agency http://www.pigeonshit.cz/
Piper records http://www.piperrecords.cz/
Polí pět http://www.polipet.cz/ - Praha -  prodej nových i antikvárních vinylů,cd a knih. Ale také výrobků Fair trade a mnoho dalšího. I zajímavý web...
Psychocontrol label a distribuce http://www.psychocontrol.com/
Pure Heart records http://pureheart.czechcore.cz/
Radiation Noise productions & Grindshop http://www.grindshop.cz/
Rage Dis Rec http://www.ragedis.net/index.html
Rarach Katus records http://www.rarach-katus.wz.cz/
Rauha Turva www.rauhaturva.blogspot.com
Redblack records www.redblack.cz
Rock extremum http://rockextremum.eu/cz/
Rotten Raven http://www.rottenraven.wbl.sk
Samuel records http://www.samuelrecords.net/ http://samuelrecords.blogspot.cz/
Shindy productions http://shindy.cz/
Shit records http://www.shitrecords.wz.cz/
Silver Rocket http://www.silver-rocket.org/news
Skaven records http://skavenrecords.blogspot.cz/
Starcastic disrtribution http://www.starcastic.cz/ http://www.starcasticrecords.cz/
Totalitarianism Still Continues http://punkgen.sk/label/
TPC distribution/records http://www.tpcdistribution.xf.cz/
Trenchcore records http://www.trenchcore.punkgen.sk/
Vinyl Disk Musick http://www.srpuls.cz/vdmusick/index.htm  - label, distribuce, stránky zabývající se vinylem
Voltage records http://www.voltage-shop.com/
Waking The Dead http://www.wakingthedead.cz/
X productions http://www.xproduction.cz/
XBastaX http://xbastax.cz/
Zero Budget productions http://martin.brnovjak.com/zbp/

Abroad labels, distros
Agi punk http://www.agipunk.com/
Burn Out (Fr)  http://www.burnoutzine.net
Darbouka rec (Fr) http://pagesperso-orange.fr/darbouka/index.htm
Dist&Confused http://www.distandconfuzed.de/
Halvfabrikat rec http://www.halvfabrikat.net/
Hardcore Holocaust http://www.hcholocaust.com
Hardware records (Ger) http://www.hardware-records.com/
Hells Hedbangers (USA)http://www.shop-hellsheadbangers.com/
Hoehnie rec (Ger) http://www.hoehnie-records.de/
Mad Butcher (Ger) http://www.madbutcher.de/
Nikt Nic Nie Wie (Pl) http://www.nnnw.pl/
Nuclear War Now (USA) http://www.nwnprod.com/
Osmose production(Fr) http://www.osmoseproductions.com/
Perverted Taste (Ger) http://www.pervertedtaste.de
Panx.net - distro, galerie ep... (Fr) http://www.panx.net/
Power It Up http://www.power-it-up.de/
Profane existence http://www.profaneexistence.org/
Punk distro www.punkdistro.de
RRRecords http://www.brainwashed.com/rrr/
Tian An Men http://www.tam89records.com/home.html
TVG records http://www.t-v-g-a-x.de/
Unknown records (Ger) http://www.unknownrecords.de/
Vinyl Junkie Distro   http://www.vinyljunkiedistro.com
Wahnfried records http://www.wahnfriedrecords.blogspot.com/
Warsong (Nl) http://www.warsong.nl/
Wifagena rec (Ger) http://www.wifagena.com/
Yellow dog http://www.yellowdog.de/

HC/punk web center
countries
Czech http://www.czechcore.cz/
Finland http://www.punkinfinland.net/
Lithuania http://www.hardcore.lt/
München (Ger) http://www.muenchen-punk.de/
Saxony (Sachsen) (Ger) http://www.sachsenpunk.de/

Clubs
http://www.namarjance.kvalitne.cz/ - Na Marjánce
http://www.klub007strahov.cz/ - klub 007 Strahov, Praha
http://vrah.cz/  -Vrah, Rožnov pod Radhoštěm

Discography and history bands, database bands and labels
Anička 182 - historie CS kapel http://anicka182.wz.cz/
Bigbít ČT  http://www.ceskatelevize.cz/specialy/bigbit/index.php
Brainsmash Metal - databáze labelů http://www.brainsmash.cz/vydavatelstvi.html
Corroseum, The - Švédský web, zaobírající se starým metalem, obsáhlé seznamy nahrávek, včetně českých http://thecorroseum.org/features/eastern7s/index.html
Cult Metal http://www.cultmetal.com/
Český hudební slovník http://www.ceskyhudebnislovnik.cz/
Fonorama, diskografie labelů a jejich databáze, celý svět http://www.fonorama.cz/
Fukavica records archiv http://chvm.sk/fukkavica-records/kapely/
Pop museum http://www.popmuseum.cz/
Diskografie http://www.diskografie.cz/
Encyklopedie ČS alternativní scény do roku 1993 http://www.projektpunk.cz/index/index.php
Encyclopaedia Metallum http://www.metal-archives.com/index.php
Heavy metal encyclopedia (nejen heavy metal) http://heavymetalencyclopedia.com
HipHop Discography http://www.pilsenskills.cz/index.php?page=discography&reklama=off
Labels discography http://www.geocities.com/peterott/labels.html
Spirit Of Metal http://www.spirit-of-metal.com/
Kill From The Heart - world hc/punk database  http://homepages.nyu.edu/~cch223/mainpage.html
Vinylová obec http://www.vinylovaobec.com/

Vyhledávání a nákup desek
http://www.discogs.com/
http://www.gemm.com/
http://www.musicstack.com/
http://www.cdandlp.com/
http://global.ebay.com/ - česky       www.ebay.com (uk.,it.,cz....)
http://www.amazon.com/  (co.uk, ca, fr, de)
http://hudba.vltava.cz/ (bývalý musickatalog)
http://rateyourmusic.com/
http://eil.com/

Metal webs
Abyss zine  http://www.abysszine.com/novinky/
Brainsmash http://www.brainsmash.cz/
Fobia zin http://www.fobiazine.net/
Incipitum http://www.incipitum.sk/
Library of hell fire gods prod.  http://www.libraryofhellfiregods.com/
Mortem zine http://www.mortemzine.net/
Tuberculosis http://www.tuberculosis.cz/

Vegan, vegetarian, práva zvířat, ekologie, něco konopí...
http://bezmasa.kvalitne.cz
http://www.goveg.cz/
http://www.goveg.cz/otevrioci/index.jsp
http://www.vegan.cz/
http://www.vegan-fighter.com
www.veganka.cz  - vege web, recepty atd
http://veganodaktyl.veganka.cz/
http://www.veganska-asociace.cz/
http://www.vegetarian.cz/
http://vegetarian.blog.cz/
http://vegetariansky.blog.cz

http://www.vegspol.cz
http://nesehnuti.cz/
www.bioobchod.cz - zásilkový ale i kamenný obchod zaměřený na vege stravu
http://matt.jinak.cz/flytojoint/ - pěstování atd
http://www.vlknazeli.cz/  - prodej vege baget, pomazánek, salátů




other
www.motodebils.cz  - místní motorkáři, doporučuji alespoň nahlédnout !!
http://www.dredy.estranky.cz/ - chcete dredy ?
Comments