Pallasit - Punk, music, alternativ space

Pallasit - hospoda    Events / Koncerty       History of Pallasit & underground music in Zruč nad Sázavou     12" lp v/a Tribute to Pallasit

Pokud chcete dostávat včas informace o dění nebo chystané akci v Pallasitu, pošlete mi svůj email, přidám vás do Pallasitního adresáře!

Pallasit je v našich rukách! Zakoupili jsme ho v aukci a teď záleží jen na vás, jak to tam bude žít....

Vaše pomoc. Jelikož se to bude splácet a na nic jiného nebudou moc peníze, budeme určitě potřebovat vaši pomoc. A to hlavně při shánění různých věcí/materiálu (určitě občas někde něco zbyde, nebo se najde..), nejlépe zdarma a nebo za rozumnou cenu. Pokud by někdo chtěl přispět i finančně, samozřejmě také neodmítneme.
Takže pokud ti na Pallasitu záleží, můžeš uspořádat benefiční koncert nebo sbírku, vydat benefiční nahrávku, případně máš li peněz nazbyt, určitě dej vědět.
Potřebné věci budou zveřejňovány zde.
Záměr je jasný:
dát to trochu do kupy, střecha, wc, topení, voda, interiér hospody, venkovní posezení, 1. patro atd.., nekuřácká hospoda otevřená všem, víc koncertů (ale přiměřeně), vařit se tu zatím nebude, ale i vegan/vegetarián by tu v budoucnu také hlady zemřít neměl, oprava a snížení pódia, ubytování pro kapely, které tu zoufale chybělo a to s tím, že pokud nebude zrovna koncert, bude místnost/ubytování po dohodě přístupná i všem rozumným punk cestovatelům, malá knihovna s hudebními, politickými a sociálními tématy, abyste se tu nenudili, malý obchůdek s muzikou, který se otevře kdykoliv na přání, možná zkušebna, zavedení internetu.
Co sháníme: patrové postele - dřevěné i železné, dětská skluzavka, asfaltová lepenka (silnější), cca 50-60m2 tmavší dlažby (na podlahu do hospody) nebo pro začátek i podobné množství nějakáho zátěžového lina, cihly, tvárnice, třeba i sádroš, vnitřní bílý nátěr k vymalování (primalex atd..), barvu pro venkovní použití pro nátěr pozink plechu, barvu pro venkovní použití na dřevo, prkna na lavice v těchto rozměrech, nebo podobných: 2000x140, 2400x120, 2400x180 , všechno v tloušťce tak 30 až 35mm


Další koncerty:  28 nebo 29.10 Hujeroviny a možná něco koncem prosince, nějaký ty Fuck Off Vánoce!


Koncert v Pallasitu:


17.9.2016, Zruč nad Sázavou, Pallasit, 20.00h

Aggressive Tyrants  (grind/hc,Cz)
http://bandzone.cz/aggressivetyrants

Pikodeath (thrash/death, Cz/Ger)
http://bandzone.cz/pikodeath
Za svobodnější společnost, bez neomezené moci policie! Za společnost bez nácků, rasistů a xenofobů!
Stop police bastards! For a free society, End the unlimited power of the police!
Fuck nazis, racists and xenophobes!

Stát se bojí sociálně smýšlejících jedinců a kolektivů, bojí se, když lidé dělají něco bez jeho dohledu a tak je prostřednictvím policie kriminalizuje, špicluje, blokuje jejich weby, označuje za extremisty, teroristy a ve většinové společnosti vyvolává cíleně dojem, že je tito ohrožují, i když je tomu právě naopak. Udělej si o tom vlastní názor, nenech si vnutit to, co oni chtějí, abys věděl i nevěděl! Žij podle svých potřeb a ne podle toho, co ti diktují oni!!! Snaž se žít, ne živořit! Domáhej se svých (už i tak dost okleštěných) práv!

 
pub Pallasit, town: Zruc nad Sazavou, street: Prumyslova,  Czech Republik, 60 km from Prag direction Brno on D1 (motorway, exit 56km Soutice)
49°44'20.432"N, 15°6'7.434"E
Hospoda Pallasit se nachází ve Zruči nad Sázavou v ulici Průmyslová, která lemuje řeku Sázavu, v které se dá vyčvachtat. U ní se nachází oplocený areál s pódiem, na kterém se můžete kdykoliv, kdy přijedete do Zruče, vyspat. Kdyby jste někdy přijeli jen tak, dejte vědět a když budu zrovna ve Zruči, tak zajdem na pivko! Najíst se tu bohužel nedá, to se musí jinam. Nacpat se tu v hospodě alespoň vegetariánsky je celkem problém. Komu nevadí nakupovat v supermarketu, tak je tu Tesco, Penny denně od 8 do 20.00h. V prac dny samozřejmě i normální potraviny. Benzina denně od 6 do 20h. Co je tu k vidění? Ve městě se vyplatí zajít k zámku a do parku, kousek za městem je nová rozhledna, jinak tu nic moc není. Vlakem se můžeš jet podívat do Kácova (pivovar, zámek, muzeum motocyklů), do Ledče nad Sázavou (hrad), nebo třeba i do Kutné Hory (kostnice, atd), stejně tak autem...
Pokud přijedete vlakem, tak přejděte koleje a kolem pneuservisu jděte dál k řece. Vlaky sem jezdí z Kutné Hory, Světlé nad Sázavou a Čerčan. Pokud přijedete z posledních dvou směrů, musíte vystoupit na nádraží ve staré Zruči! - ne na zastávce, to byste se prošli !!
Lodí minete fabriku po pravé straně a hned se rozprostře louka - tam někde v polovině vystupte. Nad řekou visí i plechová cedule, která je na fotce.
Cesta autem: pokud pojedete od Kutné Hory, Čáslavi (silnice č. 126),tak přejedete koleje, hned za nimi odbočíte do leva, přejedete další přejezd tentokrát se závorami a hned za ním (ještě před mostem) odbočíte opět vlevo a po pár metrech v pravo. Pokud pojedete od Vlašimi, od dálnice D1 (exit 56 Soutice) -silnice č.126, tak sjedete do Zruče, přejedete most a hned za ním, ještě před přejezdem odbočíte vpravo a po pár metrech zase vpravo.
Něco infa pro kapely: bývá tu holý základ bicích, pokud je akce venku tak profi zvukař, pokud uvnitř, tak se vše jede od kapel. Kytarovej i basovej aparát si ideálně přivezte. Pokud by tu chtěl někdo přespat, tak to je problém, není moc kde (samozřejmě se to týká hlavně zimního období..), většinou jsme tam po akci nonstop do druhého dne, takže se dá přebýt v hospodě, je tam i jedna místnost pro kapely, tam se ale netopí... A pokud se vám náhodou stane, že musíte koncert zrušit, dejte mi to prosím vědět co nejdřív !
Pokud je tu koncert, je dobré při odjezdu, někdy i při příjezdu počítat s policejní kontrolou.
Nechte prosím volný průjezd silnicí kolem pallasitu, ať už je akce nebo ne, je tu spousta místa kolem, kde se můžete rozvalit a inteligentně zaparkovat. Jezdí tu i kamiony, tak to vezměte v potaz, neparkujte v nebo před jejich areálem!

Všechny akce zde a stejně tak my, se vymezujeme proti xenofobii, rasismu, fašismu, stalinistickému komunismu či jakémukoliv jinému autoritářství, komerci a dnešní konzumní společnosti. Prostor je naopak otevřen všem mírumilovným a svobodomyslným jedincům i skupinám. Prosím všechny, kdo přijdou, aby si to uvědomili a v tomto duchu si to tu také užili. Nestojíme tu o agresivní jedince, zlodějíčky, vychcánky a podobně - vy si zůstaňte doma! Jinak budeš nekompromisně ztrestán a vykázán!!

ą
Jan Suchý,
8. 4. 2016 1:40
Ċ
Jan Suchý,
15. 5. 2016 23:52
Comments