Pallasit - Alternativní prostor / Alternativ space

Pallasit - hospoda    History of Pallasit & underground music in Zruč nad Sázavou  R.I.P.   12" lp Tribute to Pallasit

Pokud chcete dostávat včas informace o dění nebo chystané akci v Pallasitu, pošlete mi svůj email, přidám vás do Pallasitního adresáře


Akce v Pallasitu:

Za svobodnější společnost, bez neomezené moci policie! Za společnost bez nácků, rasistů a xenofobů!
Stop police bastards! For a free society, End the unlimited power of the police!
Fuck nazis, racists and xenophobes!

Stát se bojí sociálně smýšlejících jedinců a kolektivů, bojí se, když lidé dělají něco bez jeho dohledu a tak je prostřednictvím policie kriminalizuje, špicluje, blokuje jejich weby, označuje za extremisty, teroristy a ve většinové společnosti vyvolává cíleně dojem, že je tito ohrožují, i když je tomu právě naopak. Udělej si o tom vlastní názor, nenech si vnutit to, co oni chtějí, abys věděl i nevěděl! Žij podle svých potřeb a ne podle toho, co ti diktují oni!!! Snaž se žít, ne živořit! Domáhej se svých (už i tak dost okleštěných) práv!


Pallasit fest 2019 (XVII) 7.6. - 8.6. 2019

Sedmnáctý ročník malého undergroundového D.I.Y. hc/punk/grind festivalu
pátek v hospodě od 19:30h, sobota venku od cca 15h
kemp a parkování zdarma přímo u akce, vstup na oba dny 300kč, pátek 200, sobota 250, psy nechte prosím doma, veganská kuchyně, pivo Benešov 12 a Staropramen 10.

Pokud jedete autem, neparkujte kolem plotu hospody a u podia, ať kapely nemusí tahat věci přes půl ulice...Nechte průjezdnou silnici kolem hospody, jezdí tu i kamiony... U řeky je cyklostezka, nechte jí volnou a vlastně dejte i pozor, ať vás někdo na kole nesestřelí.. Uklízejte po sobě odpadky, jsou tu pytle, kam je při odjezdu můžete vyhodit. Nedělejte zbytečnej bordel po městě, dejte si pozor na fízly, hlavně řidiči... A vůbec, chovejte se jako lidi!  dík!


Pallasit festival 7.-8.6. 2019 (XVII.)

Small underground hc/punk/grind D.I.Y. festival

pub Pallasit, town: Zruc nad Sazavou, street: Prumyslova 1041,  Czech Republik, 60 km from Prag direction Brno on D1 (motorway, exit 56km Soutice) 49°44'20.432"N, 15°6'7.434"EFriday 8pm in pub, Saturday 3pm open air, entrance two days 12 Euro,  free camping and parking, vegan cuisine, river, etc...

Wojczech (Ger) https://wojczech.bandcamp.com

Morbid Mosh Attack (Ger)  https://mmaorbooze.bandcamp.com/

Kellerasseln (Ger) https://kellerasseln.bandcamp.com/

Aargh Fuckkill (Ger) https://aarghfuckkill.bandcamp.com/

Asocial Distortion (Ger) https://asocialdistortion.bandcamp.com/

Kunta Kinte https://bandzone.cz/kuntakinte

Encore https://bandzone.cz/encorepunx

Thalidomide https://thalidomide.bandcamp.com/

Death Wish Kids https://bandzone.cz/deathwishkids

Scalp https://scalpband.bandcamp.com/

How Long? https://howlong-crust.bandcamp.com/

Godot Youth https://godotyouth.bandcamp.com/

Samorast (Sk) https://samorast.bandcamp.com/

ZoZoo (Sk) https://zozoo.bandcamp.com/

Kraost https://kraost.bandcamp.com/

Onanizer https://onanizer.bandcamp.com/

Lycanthrophy https://lycanthrophy.bandcamp.com/

Brünner Todesmarsch https://brunnertodesmarsch.bandcamp.com/

Orban

Blind Pride https://blindpride.bandcamp.com/
pub Pallasit, town: Zruc nad Sazavou, street: Prumyslova,  Czech Republik, 60 km from Prag direction Brno on D1 (motorway, exit 56km Soutice)
49°44'20.432"N, 15°6'7.434"E
Hospoda Pallasit se nachází ve Zruči nad Sázavou v ulici Průmyslová, která lemuje řeku Sázavu, v které se dá vyčvachtat. U ní se nachází oplocený areál s pódiem, na kterém se můžete kdykoliv, kdy přijedete do Zruče, vyspat. Kdyby jste někdy přijeli jen tak, dejte vědět a když budu zrovna ve Zruči, tak zajdem na pivko! Najíst se tu bohužel nedá, to se musí jinam. Nacpat se tu v hospodě alespoň vegetariánsky je celkem problém. Komu nevadí nakupovat v supermarketu, tak je tu Tesco, Penny denně od 8 do 20.00h. V prac dny samozřejmě i normální potraviny. Benzina denně od 6 do 20h. Co je tu k vidění? Ve městě se vyplatí zajít k zámku a do parku, kousek za městem je nová rozhledna, jinak tu nic moc není. Vlakem se můžeš jet podívat do Kácova (pivovar, zámek, muzeum motocyklů), do Ledče nad Sázavou (hrad), nebo třeba i do Kutné Hory (kostnice, atd), stejně tak autem...
Kudy k nám: Pokud přijedete vlakem, tak přejděte koleje a kolem pneuservisu jděte dál k řece. Vlaky sem jezdí z Kutné Hory, Světlé nad Sázavou a Čerčan. Pokud přijedete z posledních dvou směrů, musíte vystoupit na nádraží ve staré Zruči! - ne na zastávce, to byste se prošli !! Jezdí sem autobusy z Kutné Hory, Vlašimi i Prahy - většina ale jen v pracovní dny. Lodí minete fabriku po pravé straně a hned se rozprostře louka - tam někde v polovině vystupte. Nad řekou visí i plechová cedule, která je na fotce.
Cesta autem: pokud pojedete od Kutné Hory, Čáslavi (silnice č. 126),tak přejedete koleje, hned za nimi odbočíte do leva, přejedete další přejezd tentokrát se závorami a hned za ním (ještě před mostem) odbočíte opět vlevo a po pár metrech v pravo. Pokud pojedete od Vlašimi, od dálnice D1 (exit 56 Soutice) -silnice č.126, tak sjedete do Zruče, přejedete most a hned za ním, ještě před přejezdem odbočíte vpravo a po pár metrech zase vpravo.
Nechte prosím volný průjezd silnicí kolem pallasitu, ať už je akce nebo ne, je tu spousta místa kolem, kde se můžete rozvalit a inteligentně zaparkovat. Jezdí tu i kamiony, tak to vezměte v potaz, neparkujte v nebo před jejich areálem! Pokud je tu koncert, je dobré při odjezdu, někdy i při příjezdu počítat s policejní kontrolou.
Info pro kapely:: bývá tu základ bicích, jedna basová a jedna kytarová bedna (obě 8 ohm 400W) pokud je akce venku tak profi zvukař, pokud uvnitř, tak se vše jede od kapel, krom mikráků. Kytarovej i basovej aparát si ideálně přivezte. Pokud se vám náhodou stane, že musíte koncert zrušit, dejte mi to prosím vědět co nejdřív! Se spaním je to teď horší, protože tady budujem...Najde se už funkční sprcha..


Všechny akce zde a stejně tak my, se vymezujeme proti xenofobii, rasismu, fašismu, stalinistickému komunismu či jakémukoliv jinému autoritářství, komerci a dnešní konzumní společnosti. Prostor je naopak otevřen všem mírumilovným a svobodomyslným jedincům i skupinám. Prosím všechny, kdo přijdou, aby si to uvědomili a v tomto duchu si to tu také užili. Nestojíme tu o agresivní jedince, zlodějíčky, vychcánky a podobně - vy si zůstaňte doma! Jinak budeš nekompromisně ztrestán a vykázán!!

ą
Jan Suchý,
8. 4. 2016 1:40
Ċ
Jan Suchý,
15. 5. 2016 23:52
Comments