Pallasit - hospoda / pub

O nás / About us

Nechceme si hrát na nějakou navoněnou restauraci nebo kavárnu, prostě chceme zajímavé místo, kde se bude líbit všem...

Hospoda je samozřejmě stále otevřená:
Otvírací doba je od cca 13h do 19h, pokud jsou lidi, je to jak kdy... V pátek se tu minimálně do půlnoci bývá vždy, ale i déle...
Točí se Ferdinand (Benešov) 12, Staropramen 10, malinovka.

Je zde 3m trampolína, malé pískoviště, ohniště, možnost zahrát si ping pong, petanque, mölkky, dobrý přístup k řece a ke koupání.
Koncerty a dění kolem najdeš zde.


Od roku 2016 má Pallasit jiné majitele a zatím můžeme prozradit, že se z Pallasitu chystáme do budoucna udělat zajímavou nekuřáckou hospodu s rozmanitou nabídkou nápojů plus prkotinek na zub, kde se bude líbit jak dospělým, tak dětem. Pallasit má jako jedna z mála hospod ve Zruči krásnou přírodní zahradu, která je navíc oplocená a po opravách a úpravách se z ní stane ideální čisté místo pro posezení, hraní různých her (bude zde i něco jako dětský koutek), také si zde budete moci udělat oheň, vlastní oslavu, sraz atd atd.
Uvnitř by se mělo dát také do pořádku to, co tam dnes chybí, nevyhovuje.. v plánu je také něco pro děti, aby se i ve Zruči dalo zajít ve špatném počasí do hospody s malými dětmi (nebo i kočárem) a ty se přitom nemuseli nudit. Ano, jsou to plány, ale pomalu se začínají realizovat...začíná se od toho nejakutnějšího a samozřejmě nejnákladnějšího, co ale na druhou stranu není moc vidět...


Pokud chcete dostávat včas informace o dění nebo chystané akci v Pallasitu, pošlete mi svůj email, přidám vás do Pallasitního adresáře!