Pallasit - hospoda / pub

O nás / About us

Nechceme si hrát na nějakou navoněnou restauraci nebo kavárnu, prostě chceme zajímavé místo, kde se bude líbit všem...

Hospoda je samozřejmě stále otevřená:
Otvírací doba je od cca 14h do 19h, pokud jsou lidi, je to jak kdy... V pátek se tu minimálně do půlnoci bývá vždy, ale i déle...
Točí se Ferdinand (Benešov) 12, Staropramen 10, malinovka.

Je zde 3m trampolína, malé pískoviště, ohniště, možnost zahrát si ping pong, petanque, mölkky, dobrý přístup k řece a ke koupání.
Koncerty a dění kolem najdeš zde.


Od roku 2016 má Pallasit jiné majitele a zatím můžeme prozradit, že se z Pallasitu chystáme do budoucna udělat zajímavou hospodu s rozmanitou nabídkou nápojů plus prkotinek na zub, kde se bude líbit jak dospělým, tak dětem. Pallasit má jako jedna z mála hospod ve Zruči krásnou přírodní zahradu, která je navíc oplocená a ideální pro posezení, hraní různých her (bude zde i něco jako dětský koutek), také si zde budete moci udělat oheň, vlastní oslavu, sraz atd atd.
Uvnitř by se mělo dát také do pořádku to, co tam dnes chybí, nevyhovuje... Ano, jsou to plány, ale pomalu se začínají realizovat...začíná se od toho nejakutnějšího a samozřejmě nejnákladnějšího, co ale na druhou stranu není moc vidět...


Pokud chcete dostávat včas informace o dění nebo chystané akci v Pallasitu, pošlete mi svůj email, přidám vás do Pallasitního adresáře!